12 Şubat 2014

Vodafone Cümle Oyunu Yapıyor!

Vodafone telefon kampanyasına katılmıştım 18 ay ödedim son 6 ayda nakit olarak ödeme yapmak istedim fakat bu şekil işlem yapıldığında ceza ödeniyormuş ama bana bunu telefonda belirtilmedi. Müşteri Hizmetleri Hattında kişi bana bunu kendilerinin tarafından incelendiği ve benim haksız olduğumu gördüklerini söylediler fakat bana bunu dinletin dediğimde bunu yapamayacaklarını söylediler.Yani bana bir ispat göstermeden benim haksız olduğumu söylediler. Ne desem de bu firma hiçbir şeyi çözüme ulaştırmıyor. Ayrıca az önce müşteri hizmetleri telefonu üstüme kapattı hatta benim hattımdan kapattı daha sonra bana kesilen konuşmanız hattınıza yüklenmiştir diye yüzüme kapatmalarına kulp da buldular.

Bilal 52 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 15 Şubat 2014

    Call Center da dahil olmak üzere tek kelime ile 0 bir firma

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön