17 Haziran 2013

Vodafone Çözüme Ulaşamadım!

Daha önce şikayetimi belirtmeme rağmen sadece çözüleceği söylenmesine karşın henüz çözüme ulaşamadım. Vodafone bende 400 küsür parayı aldıktan sonra sanırım bu işle uğraşmayı bıraktı. Kesinlikle kullanmayacağım. Ailemin de hatlarını değiştiriyorum.

Bu kadar ilgiliyiz diye reklam yapan Vodafone'nun kesinle ilgilenmediğinden de böylece emin oldum. Anlamadığım müşteri hizmetleri süre aşımımın bildirilmediğini ve hatanın kendilerinde olduğunu söylediler ve 15 iş günü içinde çözüleceğini söylemelerine karşın hala dönmemeleri. Ve kayıt yapılıyor hata bizde kusura bakmayın dediler ama parayı alınca bir daha dönen olmadı. Şikayet yazdım çözüm bekliyorum hala.

Hafize 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 545332xxxx numaralı hattınıza alacak girişi yapılmış olup, bir sonraki faturalarınızdan alacağınızın mahsuplaşacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Hafize 02 Temmuz 2013

    KESİNLİKLE GERİ DÖNÜŞ SAĞLANMADI.HATALI OLDUKLARINI MÜSTERİ HİZMETLERİNDEKİ TEMSİLCİ SÖYLEDİ AMA BANA HİÇ BİR ŞEKİLDE DÖNÜŞ YAPILMADI.

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön