02 Eylül 2013

Vodafone Çözüm Üretmiyor!

26. 03. 2012 yılında haksız yere bana 186 TL fatura gönderdiniz. Her aramamda çözüm üreteceğiz size dönüş sağlayacağız dediniz ve sağlamadınız ödedim onu ve hattı kapattım. Bugün Vodafone müşteri hizmetlerine gittiğim de 500 TL'ye yakın borcum olduğu gözüküyor.

Anlamıyorum bu nasıl bir sistemdir o borç nereden çıktı. Yeter artık sizi kime şikayet edeceğiz hakkımızı nerede arayacağız onuda bilmiyoruz. Mahkemeye versem sizi hattı alırken bir düzüne okumadığım sözleşme imzalattınız bana kim bilir orada neler yazıyordu her türlü haklı çıkarsınız. Lütfen bu konu için bana geri dönüş sağlayın.

İbrahim 42 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim 06 Eylül 2013

  sıradan cümlelerle cevap veriliyor acıklayıcı çözümlü yaklaşım bulunmamaktadır..

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,541210****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.Hattınızda tanımlı olan avukatınız ile irtibata geçmeniz gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. Av:FEHMİ AKSAKAL Tel: 0 4422136706 Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İbrahim 03 Eylül 2013

  2012 yılı içinde vodafon faturalı hattım vardı. haksız yere 186 tl fatura bilgisi geldi o kadar itiraz etmeme ragmen sonuç alamadım ve ödedim o borcu ve kapattım hattımı: lakin şimdi vodafon abone merkezine gittigimde karşıma 500 tl yakın avukatlık borcum oldugu gözüküyor . . bu nereden cıktı benim bundan neden haberim yok bilgisini neden bana vermediler bu konuyla ilgili bana dönüş saglanmasını . . Rica ediyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön