18 Nisan 2013

Vodafone Çözüm Ortakları Hakkındaki Şikayetleri Almıyor!

Vodafone'nun mobil ödeme yönteminde çözüm ortağı olarak birlikte çalıştıkları bir firmadan şikayetim vardı. Konu müşterilerimiz mobil ödeme ile alışveriş yaptığı halde çözüm ortakları bize ödememizi gününde yapmıyorlardı, hatta son 2 aydır mobil ödeme parası alamıyoruz bile.

Vodafone a konuyu iletmeme rağmen konu ile ilgilenilmiyor ve ben mobil ödeme müşterilerimin parasını alamıyorum. Tarafıma, iletişime geçmeniz gereken firma orası diye mesaj dönüldü, siz böyle firmalar ile çalışıyor olmasaydınız bizim öyle firmalarla sorunlarımız olmayacaktı, biz koca Vodafone çözüm ortağı ise büyük ve güvenilir bir firmadır diye sizin adınızı gördüğümüz yerde düşünmeden atlıyoruz sonuçta.

Yahya 409 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın İlgili , sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Mobil ödeme sisteminde abonelerden gerçekleşen tahsilat sonrası, söz konusu firmalara ödeme gerçekleşmektedir. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön