11 Eylül 2013

Vodafone Çözüm İçin Bekletiyor!

543456*** numaralı hattımla vodem kullanmaktaydım. Tarifem kullandıkça öde idi. Sene başından beri hattı kullanmıyorum yalnızca 5,60 olan telsiz ücreti faturası gelmekte idi ancak tarafıma temmuz ayında bir mektup geldi, mayıs ayına ait 22,80 faturam varmış ödememişim.

Müşteri hizmetlerini aradım hattımı dondurma yaptığımı bu nedenle bu faturanın çıktığını söylediler. Ben böyle bir dondurma işlemi yapmadığımı kendilerine ilettiğimde incelenip bana bilgi vereceklerini söylediler. Bugün 11.09.2013 3 ay geçti ve aralarda defalarca Vodafone'u aradım bekleyin bekleyin. Vodafone hala bana fatura çıkarmaya devam ediyor. Problemin acil olarak çözülmesini rica ederim.

Şafak 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 54345**** nolu hattınız ile ilgili ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup, Haziran/2013,Temmuz/2013 ve Eylül/2013 dönemlerine ait faturalarınıza müdahale edildiği ve Mayıs/2013 dönemine ait faturanızın tarafınızdan ödenmesi gerektiği görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Şafak 11 Eylül 2013

    3 aydır aynı cevabı almaktayım. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Kısası böyleyse Allah uzunundan korusun

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön