03 Haziran 2014

Vodafone Çözülmemiş Sorunu Çözülmüş Gibi Gösteriyor!

Daha önceden buraya yazmış olduğumuz sorun Vodafone tarafından çözülmüş gibi gösterilmektedir. Vodafone konu ile ilgili hiçbir şey yapmamıştır. Burada ise sorun cevaplandı olarak gözükmektedir. Bu da ayrı bir sorun teşkil etmektedir. Herhangi bir çözüm üretmediğiniz süreçle ilgili nasıl çözüme ulaştığınızı düşünürsünüz? Müşteri memnuniyeti nerede kaldı? Telsim zamanından beri müşteriniz olan insana böyle mi davranıyorsunuz?

Çiğdem 112 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem20 Haziran 2014

    Berbat. Çalışmıyorlar. Çalışıyor gibi gözüküyorlar sadece.

  • Vodafone Temsilcisi16 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.06.2014 tarihinde 12:51 de ve 12.06.2014 tarihin de saat 12:56 da irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön