19 Eylül 2013

Vodafone Çok Uğraştırdı!

Tek bir rakamı hatalı girip kontör yükledim, yüklemez olaydım, banka gibi uğraştırdılar, sonra da bunu siz onaylayıp gönderdiniz dediler. Müşteri hizmetlerine olayı uzun uzun anlatmama rağmen, önce dilekçe istediler, sonra okunmadı dediler, sonra dekontları istediler, en sonda 5. dilekçede kimlik fotokopisini istediler ama sonuç fiyasko.

Çektiğin faks ve telefon konuşma ücreti yüklediğim kontör miktarına yaklaşmıştır (neredeyse her seferde 4 sayfa faks). Hatalı gönderdiğim numarada Vodafone kayıtlı böyle bir numara yok diyor ama kredi kartı ekstremde Vodafone tarafından kesilen 40 TL'lik meblağ var, üstelik gönderdikleri kontör de sadece 20 TL'lik, çok komiksin Vodafone.

Ersan 45 Okunma

Cevaplar

  • Ersan 21 Eylül 2013

    hala geçerli bir cevabınız yok değil mi vodafone??? veremezsiniz ki, bu dünyalıksınız çünkü

  • Ersan 20 Eylül 2013

    KENDİ VERDİĞİNİZ CEVAPLA, KENDİ KAZDIĞINIZ KUYUYA DÜŞTÜNÜZ. OLMAYAN BİR ABONENİN 20 TL Yİ KULLANDIĞINI İDDİA EDİYORSUNUZ. ŞU AN ŞEHİR MERKEZİNDE OTURMADIĞIMDAN, TÜKETİCİ HAKLARI BANA UZAK. AMA ELBET NASİPSE YOLUM ORAYA DÜŞECEK. NE DE OLSA ELİMDE BELGELER MEVCUT

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, hatalı yükleme işlemi söz konusu olduğunda izlenen süreç ekte bilgilerinize sunulmuştur. • Yüklenen kontör miktarı bakiyede bulunmalıdır. Sadece yüklenen miktar bakiyeden geri çekilebilmektedir. Daha az ya da daha fazla miktar çekilemez. • Kimlik fotokopisi, imzalı dilekçe ve yükleme işlemini gösteren evrağın (kredi kartı dekontu, bankadan alınmış imzalı-kaşeli dekont, kredi kartı esktresi vb.) fakslanması istenmelidir. • Hatalı yüklenen numaranın onayı alınarak işlem yapılabilir. Bu bağlamda, hatalı yükleme yaptığınız numaranın yüklenen miktarı kullanmış olması sebebiyle müdahale edilemediği bilgisini, paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön