05 Nisan 2013

Vodafone Çok İlgisiz!

Vodafone şikayet ve itirazlarıma ocak ayından beri dönüş yapmıyor! ocak 2013 faturam 134,70 şubat ayında da 15 günlük faturam 60,80 tl geldi. ikisine de itiraz ettim. çok defa da Vodafone iletişim merkezine gittim. sürekli şikayetlerim yenilendi. bölge müdürleriyle de iletişime geçildi ama hala bir sonuç sağlanmadı ve bana dönüş yapılmadı. Mağdur ettiler beni. Yeterli açıklama yapılmadığı taktirde faturalarımı ödemeyeceğimi belirtmiştim ve 3 ay oldu hala ödemedim Vodafone nun ilgisizliği sebebiyle. Bu ay sonuna kadar da çözüm sağlanamazsa hukuki yollara başvuracağımı bildiririm..

Kemal 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Sayın D**** K***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli düzenlemelerin yapıldığı ve iade işleminin başlatıldığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Kemal 05 Nisan 2013

    "Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz." anlayış göstermiyorum artık..

  • Vodafone Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön