Vodafone Çok Fazla Fatura Geliyor!

Aziz İ. |

Kendime ait işyerimde kullanılmak üzere aldığım Vodafone Hattıma Esnaf Paketi adında bir kampanya ile yaklaşık 1 yıl önce kullanmaya başladım. Her ay ortalama 50-60-70 zaman zaman da paket aşımından dolayı 120 gibi faturalar ödedim. Lakin son gelen ve 07.01.2014-06.02.2014 arasında olduğu söylenen faturam 249,50 TL ödeme bilgisi geldi.

Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede 1 yıllık taahhüdümün olduğu ve paketimin Esnaf Paketi olmasına rağmen farklı bir uygulamaya geçtiği söylendi ama bu konuda daha önceden bilgilendirilmedim ve faturamın bu kadar yüksek gelmesine Vodafone sebep oldu. Yarın ilk işim hattımı iptal edeceğim ve diğer operatörlerden birine geçeceğim.

Etiketler :

Bilgilendirme Habersiz Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  19:47

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Şubat
  15:37

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."