30 Ağustos 2013

Vodafone Çok Duyarsız!

Sürekli aynı bahane cihaz kampanyasında ekstra fatura gönderdiler. 2 ay geçmesine rağmen hala inceleniyor. Hep bahane bu yetmezmiş gibi 34 TL fatura gönderdi Vodafone'un nasıl bir çalışma sistemi var anlam veremedim. Bir de mahkemeye verin gibi söylemler hayret nasıl bir firma olduğu belli. Parayı geri istemiyorum Vodafone'dan.

Kadir 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın K***** Ş***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve iade işleminizin başlatıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön