02 Mayıs 2013

Vodafone Çıldırtan Paket Üyeliği!

Vodafone'dan HFKOMPLE adlı bir pakete üye olmuştum. Paket üyeliğimi iptal etmeye karar verdim. Bunun için:

3 kere bana tarif edildiği şekilde 7000 numarasına iptal SMS'i attım. (Geriye tekrar dene SMS'leri geldi) Vodafone mağazasına giderek talepte bulundum. 2 kere de Vodafone müşteri hizmetlerini aradım.

Hiçbirinde paketi iptal etmeyi başaramadım, hala da devam ediyor. Benim aklıma başka bir yol da gelmiyor. Bu paketin iptal edilmesini istediğim gibi, rızam dışında tahsil edilen son haftanın bedelinin de hesabıma geri yüklenmesini istiyorum.

Bedri 27 Okunma

Cevaplar

  • Bedri07 Mayıs 2013

    Yapılan kontrollerde bir hata olmuş olacak ki, bugün yine 'Haftalık Komple Paketin yarın otomatik yenilenecektir' mesajı geldi. Yine SMS'le 7000'e iptal mesajı attım. Yine 2 saniye içinde 'Şu an işlemin gerçekleştirilemiyor, tekrar dene' mesajı geldi. Ayrıca 542 müşteri hizmetlerini 2 kere aradığımı şikayetimde belirtmiştim.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543397****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Haftalık Komple Paket iptal işlemlerinin gerçekleştirildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön