Vodafone Cihazın Serviste Kaydı Çıkmıyor!

Osman Ö. |

Vodafone (Dila İletişim bayisinden) 11/09/2014 tarihinde aldığım HTC ONE m8 telefon 15 gün içinde arıza yaptı, sim kartı okumuyor. Aldığım Vodafone bayine cihazı götürdüm teslim ettim cihazı kuryeyle Teleservice'ye gönderdiklerini söylediler. Teleservice'nin internet sitesinden ve telefonla müşteri servisinden cihazımı sorguladım hiçbir kayıt çıkmadı.

Tekrar Vodafone bayine gittim, durumu anlatıp teslim bilgisinin detayını istedim. Bendeki teslim fişinden başka bir belgenin olmadığını söylediler. Bu belgenin Teleservice'de hiçbir işe yaramadığını söylememe rağmen başka belge yok diyorlar. Telefonum nerede durumu ne sorusuna sadece serviste diyorlar ama cihaz hiçbir serviste kaydı çıkmıyor.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Ö.
  02 Aralık
  10:16

  hic bir olumlu tutum yok

 • 27 Kasım
  16:30

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.