05 Temmuz 2014

Vodafone Cihazımı Servise Göndermeden Geri Verdi.

25,06,2014 tarihinde Kahramanmaraş Elbistan Polatlar Vodafone şubesine s4 markalı telefonumu sorunlarından dolayı garantiye göndermeleri için verdim ve 10 gün sonra telefonun geldi diyerek aradılar gittim. Aldığımda ise tüm sorunlar devam etmektedir. Bende garantide yapılan işlem döküman kağıdını isteyince göndermedikleri belli oldu.

Bununla ilgili gerekli işlemin yapılmasını istiyorum. Mağduriyetimin giderilmesini Elbistan Polat'larında bu tür işlemler yaptıkları içinde uyarılmalarını istiyorum yoksa Vodafone adı altında orjinal olmayan telefon mu satıyorlar ki böyle bir işleme maruz kaldım. 8 yıldır aynı hattı ve düzenli kullanmaktayım ailemle beraber 4 faturalı 1'de kontörlü olmak üzere Vodafone kullanıcısıyız.

Adem 121 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-07-24 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Adem06 Temmuz 2014

    hala bi cevap veren yadabilgilendiren olmuyacak mı?

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön