13 Haziran 2014

Vodafone Cihazımı Değiştirmiyor.

Bugün öğlen Vodafone'den aldığım Huawei g320 telefonu 2 saat sonra hediye aldığım kişi beğenmediği için daha üst bir modelle değitirmek istedim. Fakat bunun mümkün olmadığını Bursa Carrefour SA Vodafone bayisi belirtip değiştirmedi. Benim bildiğim tüketici kanunu derki aldığınız ürünü hiçbir sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Vodafone'deki beyler kampanya olduğu için değiştirme olamıyacağını söylüyorlar. Bu kanun Vodafone'nin kampanyalarına farklımı işliyor eğer mağduriyetim giderilmezse Vodafone'den ayrılacağımı yetkililere bildiriyorum.

Sabahattin 222 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön