25 Mart 2013

Vodafone Cihazım Garanti Süresinde Onarılmadı!

14.3.2011 tarihinde Taksim Vodafone'dan kampanyalı iphone 4 marka telefon aldım. Garanti süresi 2 yıl. Cihazım bozulunca 1.3.2013 tarihinde Esenkent Akbatı AVM içindeki Vodafone'a götürdüm. Onlarda 2.3.2013 tarihinde Teleservice'e göndermişler. Ayın altısında Teleservice'in eline geçmiş cihaz.

Ama ne yazık ki cihazın garantisinin biteceği tarih olan ayın 14'üne kadar bir işlem yapılmamış ve ayın 14'ünde garantisi bitmiştir denip 1200 tl tamir ücreti istenip tarafıma geri gönderilmiştir.
Teleservice ve Vodafone'la yaptığım telefon görüşmelerinden bir sonuç alamadım.Belirttiğim tüm tarihler bende belgeli.Büyük firma diye tercih ettim başıma bunlar geldi.

Barış 98 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,talebiniz hakkında inceleme sağlanılabilmesi için cihazınıza ait fatura, gönderdiğiniz veya teslim ettiğiniz tarihi gösteren bir belge tarafınızda mevcut ise fax olarak ( 02123675000) göndermeniz durumunda tekrar inceleme sağlanılabileceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön