02 Ocak 2014

Vodafone Cihazı Teslim Etmedi!

28.12.2013 tarihinde hattımı 35 tl olan pakete geçirerek 24 ay taahhütlü iphone 4s almak istediğimi belirttim. Vodafone bayii tüm işlemlerimi yaparak cihazı 1 gün sonra teslim edileceğini söyledi fakat üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen bayii sorunu olduğunu söylediler ve cihazı hala teslim alamadım.

Onder 89 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 544826**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Onder06 Ocak 2014

    Sayın VODAFONE yetkilileri kurumsallık anlayışınızdan çok memnun kaldığım söylenemez.Ürün ile ilgili hala bir sonuca ulaşamadım.

  • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön