28 Aralık 2013

Vodafone Cihazı Teslim Etmedi!

Vodafone voda para kampanyasından kazandığımız puanlarla Ringa İletişimden cihaz talep ettik. Firma önce yakıt kartı geleceğini bunları cihaz olarak bize ulaştıracaklarını söylediler. Yakıt kartları geldi firmadan elemanlar gelip yakıt kartlarını alıp cihaz getireceklerini söylediler. 66*100 tl bedelinde kartlar alındı ama tarafımıza cihazlar gönderilmedi. Yaklaşık 4 aydır her gün arıyoruz. Firmadan hiç bir yetkili telefonumuza çıkmıyor. Vodafone müşteri hizmetleri bizi hiçbir yetkiliye bağlamıyor. Sonuçta Ringa İletişimi Vodafone yönlendirmesi ile seçtik. Bayiniz bizleri yanıltıyor mu.

Müzeyyen 88 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön