22 Ekim 2013

Vodafone Cihazı Teslim Etmedi!

Bundan 4 ay önce Vodafone kurumsal hatlarımdan birine cihaz talebinde bulundum. Cihaz 2 ay geçmesine rağmen hep oyalandı ve teslim edilmedi ve ben faturalarımı ödemeye başlamıştım boş yere. Onun üzerine gelmeyecekse iptal edeceğimi ve fatura ödemeyeceğimi söyledim ve bana tamam dediler iptal edelim biz ödeyeceğiz faturanızı dediler.

Bende iptal ettirdim taahhüdümü ama çıkan 2133 TL'lik faturayı ödeyeceklerini söylemelerine rağmen 3 ay geçti herhangi bir işlem yapılmadı. Hem cihazımı vermiyorlar hem de faturamı ödemiyorlar.

Dava belgelerimi yeminli tercümana çevirtip İngiltere merkeze de birer örneğini göndermesi için ve inceleme ekibi talep edilmesi için avukatıma talimatta bulundum. Artık bu kadar....

Çağatay 50 Okunma

Cevaplar

  • Çağatay 18 Aralık 2013

    sorunum hala çözülmedi. İletişim merkezi kendini kenara çekmektedir. İLgilenmemektedir. Avukatıma talimat verdim konu ile ilgili. Doğabilecek her türlü cezadan meshül olmamak ile beraber, tazminat talebimiz saklıdır. Tarafınıza bildiririm...

  • Vodafone Temsilcisi27 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından 27.11.2013 tarihinde tarafınıza bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön