14 Ekim 2013

Vodafone Cihazı Teslim Etmedi!

Huawei Ascend p6'yı Vodafone'dan satın almak için form imzaladım. Telefon Çorlu'dan geldi. Teslim alamadım. Kasım 8'de teslim edilecekmiş. İnternet kampanyasında sorun çıkmış. Bir daha ki fatura tarihinde teslim edilecekmiş. Koskoca Vodafone, beni 1 ay bekletecekse, ne anlamı var cihaz reklamı yapmanın? Sistem hatası Vodafone'un çözemiyor mu? 1 ay çok uzun bir süre. Müşteri hizmetleri biz bir şey yapamayız diyor? 1000 TL ödeyeceğim, ucuz değil?

Faturada sorun çıktıysa, bir daha ki ay düzeltirsin , ülkeyi mi terkedeceğiz ? İnternet paketi tanımlanamıyorsa cihazı teslim edersin sorun çözüldüğünde sms atarsın.

Müfit 115 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 542519****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde talep edilen işlemin fatura kesim tarihinden sonra yapılaması gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Müfit 17 Ekim 2013

    Hiç birşey düzelmedi,arayan soran yok.Telefonumu teslim alamadım.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön