16 Temmuz 2013

Vodafone Cihaz Sorunuyla İlgilenilmiyor!

20.09.2012 tarihinde Ankara Vodafone Kardem İletişim'den almış olduğum iPhone 4S telefonumda çıkan sorundan dolayı 09.07.2013 tarihinde Denizli Vodafone Gündüz Telekom'a verdim. (Vodafone abonesi değilim) Denizli bayii, servis için telefonu Brightstar'a gönderdi.

Bugün itibariyle bayii ve servis cihazın distrübitöründe bir farklılık olduğunu ve cihazı Avea bayilerinden göndermem gerektiği söylendi. Duruma anlam veremiyorum çünkü benim telefonu satın aldığım firma Vodafone, konuyla baştan sona ilgilenmesi gerekirken telefon yaklaşık bir haftadır oradan oraya gönderiliyor ve en sonunda iade edileceği söyleniyor. Avea ile cihaz konusunda hiçbir alakam yokken oraya yönlendiriliyorum, açıklama bekliyorum.

Okan 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden şikayetinize yönelik Vodafone Cep Merkezimizden bilgi alabileceğinizi iletmek isteriz.Tarafımızdan farklı bir müdahale sağlanılmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön