20 Ocak 2014

Vodafone Cihaz Sorununa Çözüm Bulmadı!

Vodafone'dan taahhütlü olarak Vodafone 861 model cihaz satın aldım ve yaklaşık olarak 1 senedir kullanmaktayım. Son zamanlarda cihazda yazılımsal sorunlar çıkmaya başladı ve donmalar oluyordu servise gönderip 1 ay kadar serviste kaldıktan sonra yazılım yüklenip cihaz geri yollandı fakat 2 haftada bir aynı sıkıntı tekrar edip duruyor yazılım sorunu yüzünden dönüyor cihaz kullanılamaz hale geliyor.

Vodafone servisiyle görüştüm ama bizim yapabileceğimiz başka bir şey yok deyip geri gönderiyorlar ayda 2 kez aynı sorunu yaşayıp cihazı servise yollayıp 1 ay servisten gelmesini beklemem gerektiğini söylüyorlar, çözüm bulunamadı halen bu nedir diye cevap bekliyorum.

Onur 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-01-21 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön