09 Mayıs 2013

Vodafone Cihaz Sorunu ve Bayinin İlgisizliği!

Vodafone 655 cihazı aldım arızalı çıktı servise gönderdim sorun yok dendi ama geldiğinde bozuktu 2 sefer daha yolladım.3.defa gelişinde telefonu kaybetti vodafone bayi. Bir şekilde cihaz elime ulaştırıldı aradan 10 gün geçti. Cihaz teknik servisten ayıplı olarak geldi. Vidaları takılmamış kapağı kapanmıyordu. Aldığım bayiye gittim tabi anlamsız açıklamalar. Konu şöyle: cihaz arızalı teleservice arızayı kabul etmiyor Vodafone değişiklik yapsın diyor Vodafone garanti firması yapsın diyor. Bayi servise gönderelim diyor.

Kayacan 176 Okunma

Cevaplar

  • Kayacan09 Mayıs 2013

    cihaz teknik servisden ayıplı olarak geldi. siznle uğrşamka istemiyorum. sizin yüzünüzden başıma ağrılar girdi. soğuk suyla duş aldım kendime gelemedim. sizi şuan bütün evrak ve dilekçemi hazırladım. tüketici haklarına mahkemesine şikayet ediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz; sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,546873****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 09.05.2013 tarihinde cihazınızın Vodafone Cep Merkezimiz tarafından cihaz tesliminin yapıldığı ve tarafınıza bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön