11 Haziran 2013

Vodafone Cihaz Sorunu!

03.06.2013 tarihinde Sakarya Lider Teknik Dar Sokak şubesine telefonumu servise yönlendirmesi için teslim ettim. Aradan geçen 8 günün sonunda kimse dönüş yapmadı. Telpa'nın sitesinden imei numarasıyla sorguladığımda kayıt bulunamadı diyor.

HTC müşteri temsilcisiyle görüşme sağlıyorum ürünü her yerde sorguluyor o da bulamıyor. Çin'den 3 günde malzeme gelen bir ülkede 8 gündür telefon servise neden ulaşmıyor veya nerede? Bu kadar ağır işleyen bir sistem daha önce görmedim. Acil yetkililerden dönüş bekliyorum.

Hakan 61 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde cihazınız ile ilgili bayi sorgulandığında cihazınızın tarafınıza teslim edildiği bilgisine ulaşılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Hakan14 Haziran 2013

  daha önce oluşturduğum şikayet ile alakalı tatmin edici bi dönüş olmadı tarafıma hatta hiç olmadı desek yeri var bu bu gün 12. gün telefonum piyasada yok neden kimse ilgilenmiyor nerede bu vodafone müşteri hizmetlerini arıyorum kimse tatmin edici bir cevap vermiyor telefonum hakkında acil ve aciln bilgi istiyorum gerekirse geri verin telefonumu ben gerekeni yaparım.

 • Hakan13 Haziran 2013

  benim şikayetçi oldugum firmanın başka şubesi dönüş yatı bu gün 10 nuncu gün hala bi açıklama yapan yok bende sorgulamaya devam ediyorum fakat telefonum hala hiçbiryerde yok

 • Vodafone Temsilcisi11 Haziran 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön