07 Mayıs 2013

Vodafone Cihaz Sorunu!

Yaklaşık 1.5 yıl önce Vodafone Beyazıt şubesinden aldığım Blackberry 8520 telefonum bozuldu. garantiye yolladığımda ıp adresinden tüm bilgilere ulaşabileceklerini söylediler ancak daha sonra telefonumun garantisini bittiğinin ve sadece fabrika çıkışını görebildiklerini söylediler.

Daha sonra aldığım şubeye kredi kartı ekstremle gittiğimde ve aldığım güne kadar belgelediğim halde bana "muhasebecimin bir sürü işi var sizinle uğraşamayız denildi ve yasal yollarla başvurursanız ancak veririz dediler" ve bunlar yüzünden 1 aydır telefonsuzum. Bu durum için bir çözüm bulursanız sevinirim. Son çarem olarak da tüketici haklarına başvurmak olacak yoksa.

Ubeydullah 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden talebinize yönelik inceleme başlatılabilmesi için cihazınızın IMEI numarasını tarafımıza iletmeniz gerektiğinin bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön