09 Nisan 2013

Vodafone Cihaz Sorunu!

Yaklaşık 4 ay önce bana İngiltere den bir tane İPHONE 5 getirdi bir arkadaşım. Bu telefonu Yeni Bosna da Genco İletişim adlı cep merkezde kayıt yaptırdım. Kayıt görevlisine eksik evrak almamasını ve aksi takdirde Adına kayıt yaptırdığım kişinin bir daha yakın zamanda gelemeyeceğini söyledik.

Bu telefonu yaklaşık 4 yada 5 ay kullandıktan sonra BTK dan bir mesaj aldım. Mesaja göre telefonum kayıt dışı. Bir belgeyi kaybetmişler ve VODAFONE ismindeki bu şirket belgeyi tamamlamama rağmen yaklaşık 7 gündür bana her türlü şeyi söyledi ve bugün kesin çözeceğiz diye her defasında söz veriyorlar. Yetkili ile zaten görüşemiyorsun.

Muhammet 29 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 18 Nisan 2013

    Bu şikayetim karşısında uzun süren çabalarım sonucunda hiç bir yetkili bana yardımcı omadı. ancak Şule hanım isimli bir bayan derdimi sonunda anlayabildi ve bana inanılmaz yardımcı oldu. Konuyu bizzat takip etii ve sonuçlandırdı.yaklaşık 100 kişi ile görüştüm ama bu kişiler dinliyormuş gibi yapıp sadece mesai doldurmak peşinde idiler. bence Vodafone şirketinin bir an önce revizyona gitmesi gerekiyor. Şule Hanım bu kurumda bence tek.

  • Vodafone Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 532384****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde oluşturulan şikayetinize yönelik tarafınıza bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön