Vodafone Cihaz Sorunlu Çıktı.

İsmail B. |

Ben telefonu bu şekilde 3 ay daha kullandım faturalar fazla gelmeye başlayınca tekrar servise gönderdim.Telefon 10 gün sonra değişmiş olarak geldi.Telefonu kullanmaya başladım konuşma esnasında karşı tarafın sesini anlamıyorum.Bu da yetmezmiş gibi 2 gün sonra bu imei no'lu cihaz kayıt dışı 1 hafta içinde kapatılacak diye bir mesaj geliyor çıldırmamak elde değil.Vodafone nasıl etmeyeyim şikayet, siz olsanız benim yerime ne yapardınız?

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  15:43

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 15.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  "

 • İsmail B.
  05 Haziran
  23:27

  Benden 4.kez telefonu servise göndermemi istediler.

 • 02 Haziran
  20:04

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş