Vodafone Cihaz Mağduriyetim Çözülmüyor!

Mehmet G. |

İzmir Gaziemir Andaç İletişimden Vodafone hattımın üzerinden Huawei marka bir telefon aldım. 4-5 ay sonra telefon kendi kendine kapandı. Bunun üzerine aldığım yere götürdüm telefonu. Tamire gitti 20 gün bekletildim. Ve yirmi gün sonra beni aradılar gel al dediler. Sadece bir gün kullandım yine aynı hata oldu. Yine 20 gün bekletildim. Bu işlem tam 4. kez başıma geldi.

Bugün yine aynı hata oldu bizi ilgilendirmez servisin suçu diye yine aynı işlemi yapmak istediler. Bende bunun üzerine asla olmaz yine 20 gün bekleyemem dedim. 75 gün cihaz Vodafone servisinde kaldı sadece 5 gün bende kaldı mağdurum ama hiçbir çalışan mağduriyetimi çözemiyor personel kendiniz ilgilenin diyor.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  22:52

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet G.
  06 Şubat
  12:52

  Geri dönüş yapılacak denildi. Halen ne arayan var ne de soran?

 • 27 Ocak
  18:17

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.