21 Ocak 2014

Vodafone Cihaz Konusunda Yeterince Yardımcı Olmuyor!

Cihazımı Vodafone aracılığı ile teknik servise yolladım.24 aralık 2013'te ve durumunu merak ettiğim için 17 ocak 2014'te aradım ne olduğunu amaçlı verilen cevap cihazınız burada gelip alabilirsiniz. Cihaz madem orada neden arayıp haber verilmiyor? Cihazı almaya gittim o sırada cihazı boşuna almayın yapılmamış find my iPhone uygulamasını internetten kapatıp geri yollayın diye adres verdiler hafta sonu olması nedeni ile cihazı aldım.

Madem cihazı internetten kapatacağım neden bana gelin alın diyorsunuz ya da o kadar gündür neden arayıp haber verilmiyor? Söylediğimde biz aradık deniyor ne zaman dediğimde de tarih belli değil ama 12.50'de aranmış deniyor ki öyle bir arama söz konusu değil.

Gokhan 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 530441**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön