18 Ocak 2014

Vodafone Cihaz Konusunda Mağdur Etti!

Malatya Vodafone bayisinden almış olduğum Huawei marka tabletin sim kart girişindeki arıza ve donmadan dolayı 25.12.2013 tarihinde Sadıkoğulları Vodafone merkezine götürdüm ve bana servis formu verdiler.10 iş gününde sana dönecek dediler. 16.01.2014 tarihinde döndüler ve cihazı yarın alabilirsin dediler.

Bayiiye 17.01.2014 tarihinde gittiğimde cihaz yapılmamıştı ve servis formunda "sim kartını tanımıyor. Kalıcı cihaz kilitlendi. Tam kayıp(tamiri ekonomik değil)".bana 17.01.2014 tarihli "diğer sim kart problemleri ve sim kart yuvası arızalı"servis istek formu doldular ve cihazı tekrar göndereceklerini söylediler. Müşteri hatası veya cihaz yenileme gibi bir yazı olmaması benim mağdur olmama sebep mi?

Feridun 168 Okunma

Cevaplar

  • Feridun 04 Şubat 2014

    ürünü sizden taahüttü aldım sonuçta sizi tanırım ama bana sadece görüşün deniliyor mağduriyetim giderilmiyor ve sizin gibi kurumsal bir firmanın müşterisinin arkasında ki duruş bu olmamalıydı.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.01.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi veridliği tespit edilmiştir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön