02 Nisan 2014

Vodafone Cihaz Kaydı Sonrası Telefonum Kapandı!

Ben 6 ay önce yurt dışından 4 cihaz getirttim.Bankaya gerekli ödemeyi yaptık ve belgeleri verdik. Vodafone bize telefon kaydının gerçekleştiğini söyledi ve bizde telefonları kullanmaya başladık. 4 ay sonunda bize yasal uyarı adlı bir mesaj geldi.Bir hafta sonra telefonlar kapandı ve ilk işimiz Vodafone'a gitmek oldu.Bize BTK'nın numarasını verdiler. Aradık ve bize Vodafone'dan belgelerin gelmediğini dile getirdiler.Bu sıkıntının giderilmesi için acil desteğinizi rica ediyorum.

Nilay 102 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Nilay04 Nisan 2014

    Konu takip edildimi ?

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön