29 Ekim 2013

Vodafone Cihaz Kampanyasını İptal Etmiyor!

Bugün yeni sahra optimum Outlet Vodafone abone merkezinden cihaz kampanyasından yararlanarak telefon aldım fakat yarım saat içinde vazgeçtiğimi beyan ederek gittim mağaza müdürü bunun mümkün olmadığını iptal işleminin kesinlikle olmadığını söylediler.

Vodafone gerek yazılı gerek görsel medyada her gün binlerce reklamını görüp seyrediyoruz yapılan reklamlarında müşteri memnuniyetinden bahsediliyor fakat çalışma prensiplerinde galiba tam tersi doğrultuda çalışmalar yapılıyor. Bu kadar büyük bir şirketin çözümsüz çalışması oldukça kötü uzun yıllardır faturalı abonesiyim ama anladım ki tercihimi çok yanlış kullanmışım.

Sonuçta her ürünün cayma hakkı bulunmaktadır.

Yeter 453 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 544532****numaralı hattınıza yönelik yapılan incelemelerde 28.10.2013 tarihinde cihaz kampanyasına dahil olduğunuz tespit edilmiştir.Yapılan incelemelerde kampanya çıkış sonrasında imzalanan kampanya sözleşmeniz doğrultusunda cayma bedeli,yansıtılmaktadır.Bu nedenle tarafımızdan sağlanabilecek farklı bir işlem bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön