24 Eylül 2014

Vodafone Cihaz Kampanyasından Yararlanamıyorum!

2 Vodafone hattım var biri faturalı diğeri kontörlü yalnız faturalı hattım faturamı ödememe rağmen işleme girmediği için hattım kısıtlandı ve aynı anda iki fatura ödedim, bu yüzden bana kampanyalı cihaz alamayacağımı söylediler. Yaklaşık 1-2 ay sonra kampanyadan yararlanabilirsiniz diye bilgi verdiler yalnız bugün tekrar fatura ödemeye gittiğimde hattınız üzerine hiçbir cihaz alamayacağım bilgisini verdiler. Hattı kapatmak istediğimde ise farklı cihazlar öneriyorlar. Lütfen en kısa sürede mantıklı bir açıklama yaparsanız çok sevinirim çünkü cep merkeziniz kampanyalar hakkında oldukça bilgisiz.

Uğur 535 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-09-26 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön