20 Haziran 2014

Vodafone Cihaz Kampanyasından Faydalanamıyorum.

2013 Mayıs ayı Vodafone abonesi oldum. Hattım üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen cihaz kampanyasından faydalanamıyorum. Diğer operatörlerde bu durum yok ve daha önce de hiç yaşamadım. Ödemelerimde çok bir gecikme olmamasına rağmen bana 6 ay sonra tekrar başvurun deniliyor. Ben bunu istemiyorum ve bunun için geri dönüş bekliyorum.

Can 237 Okunma

Cevaplar

 • Can 07 Temmuz 2014

  Aramıcaksanız söyleyin arkadaş bu ne kaç hafta oldu?

 • Can 01 Temmuz 2014

  Hala geri dönüş olmadı sayın Vodafone!!!

 • Can 24 Haziran 2014

  Tekrardan aramanızı rica edicem o zaman. Ne zaman arasanız bana kampanya bilgisi aktarılıyor sadece.

 • Vodafone Temsilcisi23 Haziran 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi20 Haziran 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön