06 Şubat 2014

Vodafone Cihaz Kampanyasında Mağdur Etti.

Cihaz kampanyalı hat aldım. Aylık 30 lira gelecek dediler ancak bir kaç sonra 40 lira gönderdiler. Nedeni ise oyun mesajı gelmiş ben evet yazmışım oyun yüklemişim felan.... 12 zaman sonra faturam 42'ye çıktı. Nedenini sordum sözleşme böyleymiş anlayacağınız. kampanya diye yutturuyorlar kardeşim, cihazın piyasa değeri 350 liraydı aynen bu miktarı dolaylı yoldan aldılar baştan neden söylemiyorsunuz. Sözleşmem bitince Vodafone'u bırakacağım.

Hüseyin 253 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 22 Şubat 2014

    memnun değilim

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön