Vodafone Cihaz Kampanyasında Mağdur Edildim!

Sadık B. |

10 önce Ant.Terracity AVM Vodafone Shop tan içinde 250mb net hediyeli 24 ay kontratlı new ıpad aldım. Hattımın 0541 ile başlayan yedek sim kartını tarafıma verdiler. Bunun sadece hediye interneti kullanabilmem için verdiklerini herhangi bir ekstra ücreti faturası olmadığını söylediler.

Bu şartlar ile aldığım cihazın 3 ay sonrasında söz konusu yedek hattın faturalarının ödenmediği için kampanyanın iptal olduğu ve tüm yasal takip masrafları ile 2000 tl ödedim. Müşteri hizmetleri ile ilgili maillerim olmasına karşın soruşturma talep etmeme rağmen konu ile ilgili bir soruşturma bile açmadılar.Sadece 2000 tl haksız ödeme yaptırdılar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  09:39

  Değerli Abonemiz
  Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  10.06.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığının tespit edildiğini belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”