23 Aralık 2014

Vodafone Cihaz Kampanyasında Farklı Fiyat Bilgileri!

Cihaz kampanyalarınızda yer alan Samsung Galaxy Note 4 + gears faturalı hatta Red Classic tarifenizi seçtiğimizde 36 ay kontratlı; tarife ücreti 70 + ek ücret 65 = aylık ücret 135 TL olarak internet sitenizde yazmasına rağmen (üstelik benim takip ettiğim süre 2 hafta) bu kampanyadan yararlanmak için hangi cep merkezinize uğradıysam fiyatınız 70+85=155 TL. Vitrindeki etiket fiyatınız mı yoksa kasadaki fiyatınız mı geçerli? Şimdi ben bu cihaz kampanyanızdan yararlanmak için! Milyonlara hitap eden internet sitenizdeki ücretlerden! 135 TL aylık ödemeye 36 ay kontratla nasıl sahip olurum?

Cem 1.056 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2015-01-15 11:48:36 tarihinde numaranızdan yapılan geri dönüşde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cem 29 Aralık 2014

  6 gündür çözüm üretemediğiniz bir hizmetin reklamını neden yapıyorsunuz? Amacınız nedir? Size izafiyet teorisini sormadım ki? Bu kadar zor mu müşteri memnuniyeti sizin için?

 • Cem 23 Aralık 2014

  Şikayetimle ile ilgili maalesef uzun uzun burada yazamadım, ancak bilmenizi isterim ki ; gün içerisinde 542 yi ücretli, 0850 ile başlayan numaradan ücretsiz ayrıca 7000 den de sesli giriş yaptım fakat kimse net bir cevap veremedi! bu nedenle internet üzerinden belirtiğiniz linke ulaşmak için uğraşsam da çareyi burada buldum. ilgilenmenize sevindim, aynı hassasiyetle sonuç bildiriminde bulunmanızı dilerim... iyi çalışmalar.

 • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön