22 Eylül 2014

Vodafone Cihaz Kampanyası Sorunu.

Ağustos Ayında Brandıum Vodafone shop mağazasına gittim . Cihaz kampanyasına katılmak istedim arkadaşlar hattımı kontrol edip cihaz kampanyasına dahil olabileceğimi söyledi . Cihaz tarifemi seçtim kaydımı aldı, arkadaşlar sistemle ilgili sorun oluştu diyerek cihazı kampanyasına dahil olamadım, sistem vermiyor dediler.

Bende yaklaşık bugün dahil olmak üzere hemen hemen 1 hafta ara ile Vodafone çağrı kontrol ettiklerinde siz cihaz kampanyasına katılabilir dendi ve sürekli her gün aracımla Brandıum Vodafone'a gitti. Müşteri hizmet aradım ekstra ekstra çağrı merk. aradım cihazı sistemden kaynaklı vermediklerini iletiyorlar. Artık bu durumdan çok sıkıldım. Hiç bir çözüm sağlayamadı her gün oyalıyorlar.

Ayşe 242 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön