02 Mayıs 2013

Vodafone Cihaz Kampanyası İptali!

2012 yılında , yani geçen sene Yakacık Real avm'de bulunan Vodafone merkeziden satış elemanının yardımıyla bir telefon aldım. aldığım telefonla ilgili artılarımı söyledi ve bende cihaz kampanyasından faydalandım.fakat anladım ki satış elemanının anlattığı hiçbir şeyin doğruluk payı yokmuş.

Aldıktan 1 ay sonra iptal ettirmek istediğimde benden taahhütlüdür 250 tl ödediğiniz taktirde bu kampanyanın dışına çıkarsınız denildi. biraz daha beklerseniz bir kaç ay daha tutarınız düşecektir denildi. Vodafone çağrı merkezinden.10 ay kullandıktan sonra yani 10 ay sonra ben kapatmak istiyorum dediğimde bu sefer karşıma ilginç bir tutar çıkardılar.355 tl + 55 tl yani 410 tl.

Fatih 84 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 15 Mayıs 2013

    merhabalar bahsi geçen numara o değildir, üstüme kayıtlı diğer bir numara ile ilgili..0541-277-16-26 numaralı hattımla alakalı işlemlerde sıkıntı olduğunu bildirmek istedim. Bu yanlışlığın düzeltilmesini rica ediyorum aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı bildirmek isterim...

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden;532277****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 07.01.2013 tarihinde Iphone cihaz kampanyasına dahil olduğunuz görülmüştür.Katılım sağlamış olduğunuz kampanya şartları gereğince cihaz taksit bedelleri imzalmış olduğunuz sözleşmenizde mevcut olup,ücretlendirmenize yönelik müdahale gerçekleştirilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön