13 Ocak 2014

Vodafone Cihaz Kampanyası Aksesuarlarını Vermedi!

Mayıs ayında Vodafone Red Classic tarifesinden Samsung S4 cep telefonu aldım. Telefonun yanında hediye olarak kılıf, hafıza kartı vs. verileceğini, hazirandan önce aldığım için kurasız, şartsız verileceğini belirttiler. 7000'i arayarak yazılmamı söylediler. Arayıp yazıldım, bekledim. 2 ay kadar gelmesi sürüyor dediler yine bekledim. Telefonu aldığım bayide 7000'i arayıp tekrar beklemem gerektiğini muhakkak geleceğini söylediler.

Reklamlarda bağıra bağıra söylenen hediyelerin hiçbiri hala gelmedi. Hattımdan bu kadar memnunken bu yapılan hiç hoş değil. Taahhüt etmelerine rağmen sadece çıplak telefon verdiler. Kılıfımı bile kendim aldım. İnşallah burası aracılığıyla sesimi duyarlar bari ararlar.

Gürcan 668 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-01-14 - ve 2014-01-18 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön