10 Nisan 2014

Vodafone Cihaz Kampanyalarından Faydalanamıyorum!

Geçtiğimiz günlerde telefonumun arızalanması üzerine Vodafone cihaz kampanyasından faydalanmak için bayiye gittim.Ancak 2 hattım olması, uzun süreli Vodafone abonesi olmam,ödediğim fatura tutarları göz ardı edilerek yalnızca gecikmelerden dolayı hiç bir cihaz kampanyasından faydalanamayacağım söylendi.

Ben daha önce bayiye gidip fatura kesim ve ödeme tarihimin bana uygun olmadığını da belirtmeme rağmen yardımcı olamayacaklarını söylemişlerdi. Şimdi rakip firmalar numarasını taşıyan ve taahhüt veren müşterilerine cihaz verirken, mevcut müşterinizin taahhüt vermesine rağmen bu kampanyaların hiç birine dahil edilmemesini kabul etmiyorum.Bir çözüm bulunmazsa aboneliklerimi gözden geçireceğim.

Gani 146 Okunma

Cevaplar

  • Gani'nin Teşekkür Mesajı11 Nisan 2014

    Bugün yapılan görüşme sonrasında cihaz kampanyasından faydalandım. Teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön