10 Aralık 2014

Vodafone Cihaz Değişim Kampanyasından Yararlanamıyorum!

29.11.2014 tarihinde cihaz kampanyasından yararlanmak için hattımı Vodafone'a taşıdım. Düzce'de başvurduğum Vodafone iletişim merkezi numaranız taşınınca telefonunuzu verebiliriz dedi. Numaram taşındıktan sonra önce bana telefon gelmediğini söylediler. Bugün mağazaya gittim yanlarında müşteri temsilcilerini aradım. Onlara ellerinde telefon olduğunu ancak bu sefer de kampanyanın süresi geçtiği için sisteme giriş yapamadıklarını söylediler. Ben başvurumu kampanya süresi içinde yaptım bu sorun beni ilgilendirmiyor. Eğer sisteme giremeyeceklerdi başvurumu kabul etmeselerdi. Ayrıca müşteri temsilcilerini umursamaz ve saygısız tavırları da müşteri kazanmaya yönelik değil kaybetmeye yönelik.

Ümit 270 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 15 Aralık 2014

    sorun çözülmedi

  • Vodafone Temsilcisi12 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-12-10 17:41:16.0 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Aralık 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön