Vodafone Cihaz Değişim Kampanyası!

Özgür G. |

Sayın yetkili 26 Kasım 2014 tarihinde Marmara park AVM yetkili bayinize cihaz değişim kampanyasıyla ilgili bilgi almak için gittim. (Bora iletişim) bayide bir arkadaş benimle ilgilendi ve kendisine Samsung Galaksi S3 telefonumu verdim bu telefonumu cihaz değişim kampanyasında değerlendirmek istediğimi söyledim.

Oda tabiki deyip yanındaki arkadaşa telefonu verdi. Bu arkadaşta sağlam, çalışır durumda olan telefonuma detaylı bakmadan toplu iğne başından bile küçük olan bir kasanın yanındaki zor seçilebilecek çatlaktan dolayı alamayacağını söyledi. Özel müşteri temsilcisini aradım oradan da tatmin edici açıklama yapılmadı. Lütfen 17 yıllık aboneniz olarak bu konuyla ilgilenmenizi istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür G.
  28 Kasım
  16:43

  Sayın Yetkili,
  Beni bir kere aramışsınız ulaşamamışsınız.15 dk sonra ben dediğiniz numaralardan sizleri arıyorum. Konu ile ilgili bir muhattap bulamıyorum. Karşıma çıkan bayan ne için arandığımın detayını ve kim tarafından neden arandığımı net söyleyemiyor. Şuan şikayetimle ilgili çözüm yada herhangi tatmin edici cevap tarafıma yapılmadı.

 • 28 Kasım
  14:38

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Kasım
  10:42

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."