11 Ocak 2014

Vodafone Cihaz Bedelini İptal Etmiyor.

28-12-2013'te Vodafone'dan arandım tarife değişikliği olmadan 3 gün içinde cihazım elimde olacağı 24 ay ayda 20 TL ödeyeceğim kampanya ile Vodafone Smart III kampanyasına dahil oldum fakat 10.01.2014 itibariyle cihaz yok. Talebim olmadığı halde tarifem değiştirildi.Üstelik üst fiyatlama üzerinden faturalandığımı tesadüfen internet sistemi üzerinden gördüm.

Kendilerine bunu düzeltmelerini ihtar ettim. Ayrıca mağduriyetim ve Vodafone'un sorumluluk tanımaması, sözleşmesini yerine getirmemesi sebebiyle cihaz talebimin iptal edilmesini istedim fakat Vodafone tüm bunlara rağmen sözleşme iptali olamayacağını cihazın bedelinin her şekilde kesileceğini söylüyor. Şikayetçiyim.

Adil 164 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, yapılan kontrollerde 24.01.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Adil 20 Ocak 2014

    20.01.2014 itibariyle halen şikayetlerim çözülmedi.Sebepsiz 73.93 tl fatura görünüyor.28.12.2014'de 3gün içinde cihazınız elinizde olur demişlerdi..Şikayetlerim dolayısıyla defalarca yukarıdaki link, 08502524222 ve 542den görüştük.Artık gecikme, tarife değişikliği dolayısıyla bir cihaz göndermemeleri gerektiğini belirterek mağduriyetimin giderilmesini talep ettim.Yaklaşık bir ay sonra 16.01.2014 tarihinde bir cihaz gönderildiğini öğrendim.Yanlış tarife ve cihaz işlemi yaptıklarını düzelteceklerini söylediler. Bilgim dışında yapılan tarife değişiklikleri, yanlış cihaz işlemi, gerek sözleşme şartlarının yerine getirilmemesi, gerekse cayma hakkı dolayısıyla 28.12.2014 den itibaren yapılan tüm işlemlerin yok sayılarak tarafıma mağduriyet verilmeden düzeltilmesini defalarca ihtar ettim ve cihazı almadan iade ettim.Sizi arayacağız denilmesine rağmen sadece tarifemi faturayı aşmayan tarife olarak düzelttiler fakat her zaman 25tl olan faturamın 73.93 olma sebebini bildirmedi ve bunu düzeltmediler..Ayrıca yerine getirmedikleri olmayan sözleşme almadığım cihaz dolayısıyla her ay ceza ödeyeceğimi söylediler şikayetçiyim...

  • Vodafone Temsilcisi11 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön