31 Ekim 2014

Vodafone Cihaz Alımımda Bilgim Dışı Tarifem Değişti!

Ağustos ayında cihaz kampanyasından yararlandım. Tarifem devreden ekstra bol tarifesiydi. Cihazı aldıktan sonra tarifem talebim dışında devreden ekstre olarak değişmiş. Kampanya dahilinde olan her ay ek kazandığım 500 dakika, 500 SMS, 500 MB internetim artık gözükmüyor.

Şu an hiçbir paketim bana yetmiyor. Ek internet paketi satın almak durumunda kalıyorum. Ben devreden ekstre bol tarifemi 12 ay kalmak sözüyle taahhütte imzalamıştım. Aldığım hakkımı nasıl benden geri alabiliyorsunuz? Bana tarifeden çıkış yapılıp bir diğer tarifeye gireceğim bilgisi verilmedi. Verilseydi uygun tarife seçer sonrasında cihaz satın alırdım.

Didem 130 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön