Vodafone Cihaz Aldığımı İddia Ediyor.

Şennur K. |

İstanbul City's alışveriş merkezindeki Vodafone şubesine sadece tarifemin internet kullanım miktarını nasıl artırabilirim diye sormak için girdim. Yetkili kişi benden TC kimlik numaramı özelliklede nüfus cüzdanımı istedi önce anlam veremedim ama cüzdanımı verdim , daha sonra bana sizin tarifeniz bu dedi peki deyip çıktık. sonrasında Vodafone aylık borç faturası geldi.

881.000 TL. İletişim hattını aradım, benim cihaz aldığımı iddia ettiler. Hâlbuki ne öyle bir cihaz, ne de cihaz talebim vardı. Dakikalarca konuşmalar sonrası faturayı düzelteceklerini ancak cihaz açma kapama cezasını ödemem gerektiğini söylediler,talep etmediğim bir şeyin cezasını neden ödüyorum?

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  14:47

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "

 • 31 Temmuz
  16:51

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.