08 Ekim 2014

Vodafone Cihaz Alamıyorum!

Vodafone telefon kampanyasından telefon almak için 19. 09. 2014 tarihinde başvuru yaptım bu güne kadar hala telefonumu alamadım. Müşteri hizmetlerini arıyorum bir şey yapamadıklarını cep merkezin yapabileceğini söylüyor. Cep merkeze gidiyorum merkezin sonuçlandırmasını beklediğini söylüyor.

Aradan 15 gün geçmesine rağmen hala ne bir muhatap ne de bir bilgi alabiliyorum. Cep merkez telefonunu açmıyor, müşterilerinizi ciddiye almıyorsunuz diyorum cep merkezin verdiği cevap merkezde bizi ciddiye almıyor, bana söylenen hiç biri doğru çıkmadı. Ne telefon teslimi için verilen 2 gün süre ne fatura tutarı doğru ne de bilgi veya konuşabileceğim bir muhatap bulamamak. Kaç defa şikayette bulundum sonuç yok.

Ali 203 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi23 Ekim 2014

  """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

 • Ali12 Ekim 2014

  20 gün oldu hala ne bir dönen oldu nede çözüm bu kadar süredir düzeltilemeyen bir sistem ilk defa sadece VODAFONE da gördüm açıkçası

 • Ali12 Ekim 2014

  20 gündür bir işlemimi çözemeyen bir firmayı tercih etmem ve hatta tavsiye etmem bu kadar süredir bir sistemini düzeltemeyen firmaya sorunumu çözemeyen bir firmaya başka birpuan verilemez

 • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön