02 Mayıs 2013

Vodafone Çifte Tarife Sorunu!

Geçtiğimiz ay Vodafone dan bir yetkili arayarak mevcut tarifemin üzerine ayda 1 TL daha fazla ödeyerek Vodafone Cep kamulularla sınırsız ve her yöne 250 dakika konuşabileceğimi söyledi bende kabul ettim. Bir önceki tarifemden herhangi bir ücret yansımayacağını özellikle belirtti bende yeni tarifeyi kabul ettim. Ancak bu ay gelen faturama baktığım zaman tarife sınırımı geçmememe rağmen hem önceki tarifemin hem de yeni geçtiğim tarifemin ücreti gelmiş. Konuşmadığım halde bana çifte tarife bindiren şirketi Allah a havale ediyorum.

Zafer 49 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 06 Mayıs 2013

    Çifte ücret yansıyıp yansımayacağını özellikle sormama rağmen bana yanlış bilgi verildi, bundan sonra vodafone gibi bir şirketle çalışmayacağım.

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,505688****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik sorun olmadığı tespit ve İşlemlerinizin yapıldığı zamanda tarafınıza çift paket ücretinin yansıyacağına dair bilgi verildiği tespit edilerek ücretlendirmenize yönelik müdahale gerçekleştirilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön