25 Nisan 2013

Vodafone Çifte Standart!

Operatör geçişlerinde normalde 3 ay bekleme süresi sunan Vodafone tarafından bir haksızlığa uğruyorum ve mağdur duruma düşürülüyorum. Hattımı 21 ocakta aldım geçiş yapmak içinde 21 Nisanı bekledim ve 3 gündür bana herhangi bir bilgi mesajı gelmedi. Bu gün arayıp durumu sorguladığımda 3 ay bekleme süresi yani 90 günlük bekleme süresi tamamlanınca geçiş yapmış olmalıydınız oysaki şubat ayı bu yıl 28 çekti diyen çok bilmiş müşteri temsilcisi bulunan Vodafone kurumsal şirketi; madem şubat ayı 28 çekiyor neden şubat aylarında tanımlanan aylık paketler martın başında bitiyor. Geçişimin derhal yapılmasını mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Hasan 41 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanablimesi için şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz. 25.04.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Ayrıca Numara Taşıma işlemlerinde hattınızı ilk aldığınız operatörde sözleşmenizi imzaladığınız tarihten itibaren 3 ay geçmemiş ise MNT talebi red edilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

 • Hasan 28 Nisan 2013

  7. gün ne bir bilgi mesajı nede bir vodafonedan hosgeldiniz mesajı ayrıca sikayetime dönüş yine yapılmadı. Hiçbir zaman kurumsal bir firma olamıyorsunuz.

 • Hasan 25 Nisan 2013

  Bugün aradınız 2 defa çaldı kapattınız çağrı arar gibi lütfen tekrar arayın

 • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön