04 Şubat 2014

Vodafone Çift Tarifeli Fatura Yolladı.

Uzun zamandır Vodafone (kendi adıma olan hat eşim tarafından kullanıyordu) aylık 25 TL civarında ücret ile toplam 500 dk. konuşma paketi şeklinde Cep Avantaj Mini Heryöne+ tarife kullanılıyordu. Tarife 30.11.2013 günü bitecek idi. 535526**** no'lu telefondan Vodafone müşteri temsilcisi tarafından tarihini tam olarak hatırlamadığım (Kasım veya Aralık 2013 içerinde) bir günde arandım. Kullanılan tarifemizin biteceğini, aynı aylık 500 dk. olarak yanıltıcı bir şekilde, tam açıklama yapılmadan, apar topar Cep Avantaj 500 tarifesine geçiş yapıldı. Ocak 2014 faturası 25 TL civarında olması gerekirken 49,20 TL olarak gelmiştir. Tüm itiraz ve yazışmalara rağmen fatura düzeltilmedi.

Ceylan 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.İrtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön