25 Ocak 2014

Vodafone Çift Tarife Ücreti Yansıttı.

Aralık ayında Vodafone tarafından aranıp mevcut paketimin bittiği söylendi ve yeni bir tarifeye geçtim. Telefonda konuşmada bana fatura ile ilgili herhangi bir bilgi verilmedi, fakat ocak ayında faturam 145 tl geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana 6-19 aralık arası kullanımlarımın ücreti, 19 aralık sonrası ise yeni tarife ücretinin alındığı ve bu bilginin bana verilmiş olması gerektiği söylendi. 21 ocak günü faturama itiraz ettim ama hala geri dönüş olmadı. Kaydedilen telefon konuşmalarından da bana faturaya böyle bir ücret yansıtılacağına dair bilgi verilmediği anlaşılabilir. Bu durumda normalden 2 kat fazla ödemek zorunda kalıyorum ve hataları yüzünden mağdur oluyorum.

İleyda 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İleyda26 Ocak 2014

    Son ödeme gü gelmiş olmasına ve hattımın kapanma ihtimali olmasına rağmen 5 gündür geri dönüş yapılmadı en kısa süre bu mudur ?

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön